|

Dzień Babci i Dziadka

W naszej szkole 30.01.2020 mieliśmy zaszczyt gościć naszych najukochańszych : Babcie i Dziadków.

Klasy I- III przygotowały mnóstwo upominków dla swoich dziadków oraz wzruszający program artystyczny. Dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze , a oddział przedszkolny wystąpił gościnnie i pokazał „ Jasełka”.

Po uroczystej akademii dziadkowie zostali wycałowani i poprzytulani przez wnuczki i wnuczęta oraz obdarowanie własnoręcznie wykonanymi upominkami i laurkami. Słodkim akcentem były pyszne babeczki, które upiekli rodzice naszych uczniów. W klasie pierwszej dziadkowie jeszcze posiedzieli i porozmawiali , a pozostali oglądali klasy, w których uczą się ich wnuki – niektórzy dziadkowie przymierzali się nawet do roli ucznia siadając w szkolnych ławkach.

Taki dzień to prawdziwe święto dla młodszych klas.

https://photos.app.goo.gl/PV4PGRVsy4QyBBBn9

Podobne wpisy