XIX Przegląd  Zespołów Kolędniczych Gminy Puck

XIX Przegląd  Zespołów Kolędniczych Gminy Puck w roku szkolny 2021/2022 odbył się  w formule  on – line, ze względu na  panujące  warunki pandemiczne. Do konkursu przystąpiliśmy z autorskim scenariuszem pt. „ Moc nocy betlejemskiej”. Przedstawienie  zawierało wiele  elementów z regionu kaszub, sceny z dialogami w języku kaszubskim a finał uświetnił występ Paneszek. Z dumą możemy ogłosić  iż  w konkursie  zajęliśmy II miejsce. Serdecznie dziękujemy wszystkim aktorom za wytrwałą   i niełatwą  pracę, za   cierpliwość  w kilkukrotnych nagraniach i elastyczność pracy ☺

Wyniki konkursu :

I nagrodę – Zespołowi „Leśniewskie Świetliki” ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Dambka w Leśniewie za przedstawienie pt. „Cud Bożego Narodzenia”.

II nagrodę – Zespołowi Teatralno-Wokalnemu „Improwizacja” ze Szkoły Podstawowej im. Antoniego Abrahama w Połczynie za przedstawienie pt. „Moc Nocy Betlejemskiej”.

III nagrodę – Zespołowi Teatralnemu z klasy IB z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łebczu za występ pt. „Noel Zrodzony z Boga”.

Podobne wpisy