III Wojewódzki Konkurs Piosenki Wielojęzycznej o Tematyce Morskiej Maj Hel Festival 2026.


„Ach, jak przyjemnie”.. na Maj Hel Festival 2026 i chociaż niósł nas „Silny morski prąd”
to „Naprawdę chcę” tu być 
22 maja w Zespole Szkół w Helu po raz trzeci odbył się wojewódzki konkurs muzyczny – Maj
Hel Festival.
Wydarzenie skupiło liczną grupę wykonawców z wielu szkół województwa pomorskiego.
Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły : Małe Improwizacje kat. klas 1-4 , Improwizacja
kat. klas 5-8 oraz solistka Nataliia z klasy VI.
Grupa młodsza zachwyciła publiczność oraz jury radosnym i tanecznym wykonaniem
piosenki „ Ach, jak przyjemnie” – zdobywając II MIEJSCE w swojej kategorii.
Grupa starsza zaprezentowała utwór „ Silny morski prąd” i zdobyła swoim wykonaniem
NAGRODĘ WYRÓŻNIENIA. To był istny żywioł na scenie – energia, moc i ogień.
W kategorii soliści 5-8 wystąpiła Nataliia, wykonując piosenkę „ Naprawdę chcę”. Jej
występ wyróżniał się emocjonalnością, pewnością siebie i piękną interpretacją.
To był dzień pełen wrażeń, inspiracji, nowych doświadczeń oraz wspaniałej integracji.
Jesteśmy bardzo dumni z każdego występu!
Wielkie gratulacje !!

Podobne wpisy