Ogólnopolski Konkurs Mowy Kaszubskiej

Jesteśmy dumni i szczęśliwi- znaleźliśmy się na podium Ogólnopolskiego Konkursu Mowy Kaszubskiej. Uczniowie klasy VII: Hanna Kisłowska, Julia Lemke, Dominik Korthals i Andrzej Płomień zajęli 2 miejsce , a uczeń klasy IV Mikołaj Płomień dostał wyróżnienie. To wyjątkowy moment i motywacja do dalszego działania. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej drogi.

Podobne wpisy