Urodziny Miasta Puck

17 listopada w puckim ratuszu,  Miasto Puck świętowało muzycznie  swoje  urodziny.  Uczniowie  naszej szkoły, byli aktywnymi uczestnikami tego wydarzenia  zorganizowanego przez Szkołę  Muzyczną  I st. im Stanisława Moniuszki w Pucku.  Koncert rozpoczął się występem  zespołu muzyki rozrywkowej, w którym na  puzonie gra nasz uczeń  klasy VII – Tytus Joachimiak – Szpinda. Kolejny występ to pokaz tanecznych umiejętności Ogniska  Baletowego oraz  grupy naszych uczniów uczęszczających w szkole na  kółko taneczne prowadzone  przez pana  Marka  Czarnowskiego. Dzieci wystąpiły w pięknych strojach kaszubskich w składzie : Magdalena  i Milena  Hinztke,  Izabela  Cendrowska, Ula, Franek i Natasza Potraccy,  Magdalena  i Konrad Szmyt, Antek i Lilianna Ciskowscy,  oraz  Maksymilian  Potracki. Wśród solistów usłyszeliśmy na  akordeonie Dominika  Korthals z klasy V.  Finał koncertu to występ wokalno – instrumentalny, z towarzyszeniem nauczycieli ze szkoły muzycznej – wokaliści Da Capo al Fine, wśród nich, nasza uczennica klasy VIII – Marcelina  Fischbach. Piękne  wydarzenie. Gratulujemy wszystkim  występującym na scenie.  

https://www.miastopuck.pl/galeria/koncert-urodzinowy-dla-miasta-puck.html

Podobne wpisy