Jarmark

Dnia 15 grudnia dzięki współpracy z Radą Rodziców, rodzicami naszych uczniów jak również dzięki zaangażowaniu nauczycieli i społeczności szkolnej – w naszej placówce odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku odeszliśmy od tradycyjnego spotkania w szkolnej sali i przenieśliśmy zwyczaj świętowania “pod chmurkę”. Choć pogoda nie rozpieszczała – atmosfera była w iście świątecznym nastroju! Podczas Jarmarku odwiedzający mieli okazję nie tylko wysłuchać części artystycznej w postaci występu grupy teatralnej, solistów czy instrumentalistów, ale także skosztować przepysznych wyrobów. Na wszystkich czekała ciepła zupa, bigos, kakao, wyśmienite ciasta, a także świąteczny garmaż, w który można było zaopatrzyć się do domu.
Nie brakowało również pachnących świętami pierniczków przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Atrakcji nie było końca, bowiem na gości czekała również fotobudka, oraz tradycyjny kącik, w którym to, można było wykonać fotografię że Świętym Mikołajem. Nie zabrakło również fantastycznych dekoracji przeznaczonych na cele kiermaszowe, w których przygotowania także włączali się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Niezwykła atmosfera, śpiew kolęd i pastorałek, wszechobecnie unoszący się zapach wyśmienitych przysmaków i uśmiechy na twarzach po raz kolejny były wyznacznikiem poczucia jedności naszej małej, lokalnej społeczności. To, co miało miejsce podczas naszego Jarmarku oddaje fotorelacja, do której oglądania serdecznie zapraszamy!

Podobne wpisy